Další partneři

partner 1

DOCTRINA - základní škola a mateřská škola, s.r.o., Na Perštýně 404/44, Liberec 4, 460 01

partner 2

Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700, okres Děčín, příspěvková organizace

partner 3

Křesťanská základní škola a mateřská škola J. A. Komenského, Růžodolská 118/26, 46001 Liberec XI-Růžodol I

partner 4

Masarykova základní škola a mateřská škola Tatobity, okres Semily, Tatobity č.p. 74 512 53 Tatobity

partner 5

Masarykova základní škola Libštát, okres Semily, Libštát 17, 512 03 LIBŠTÁT

partner 6

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

partner 7

Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa, s.r.o., Pražská 3061, 470 01 Česká Lípa

partner 8

Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

partner 9

Střední průmyslová škola stavební, Liberec 1, Sokolovské náměstí 14, příspěvková organizace

partner 10

Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace

partner 11

Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace

partner 12

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace

partner 13

Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187

partner 14

Základní škola a Mateřská škola, Bílý Kostel nad Nisou, příspěvková organizace, Bílý Kostel nad Nisou 227, 463 31 Chrastava

partner 15

Základní škola a Mateřská škola Brniště, okres Česká Lípa - příspěvková organizace, Brniště 28, 471 29

partner 16

Základní škola a Mateřská škola Habartice, okres Liberec, příspěvková organizace, Habartice 213, 463 73 Habartice

partner 17

Základní škola a Mateřská škola Janov nad Nisou, příspěvková organizace, Janov č.p. 374, 468 11 Janov nad Nisou

partner 18

Základní škola a Mateřská škola Jestřebí, příspěvková organizace, Jestřebí 105, 471 61 Jestřebí

partner 19

Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace, Školní 516/8, 407 46 Krásná Lípa

partner 20

Základní škola a Mateřská škola, Liberec, Barvířská 38/6, příspěvková organizace

partner 21

Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy, okres Česká Lípa, příspěvková organizace, Skalice u České Lípy 264, 471 17 Skalice u České Lípy

partner 22

Základní škola a Mateřská škola, Studenec, 512 33 Studenec, okres Semily

partner 23

Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace, Chřibská 280, 407 44 Chřibská

partner 24

Základní škola a Mateřská škola Všeň, Všeň 9, 512 65 Všeň

partner 25

Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace

partner 26

Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra, Semily, Jizerská 564

partner 27

Základní škola Hrob, okres Teplice příspěvková organizace, Komenského 218, 417 04 Hrob

partner 28

Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace

partner 29

Základní škola Jilemnice, Jana Harracha 97, okres Semily, 514 01

partner 30

Základní škola Jilemnice, Komenského 288, Jilemnice, 514 01

partner 31

Základní škola Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav, 293 06 Kosmonosy

partner 32

Základní škola, Liberec, Broumovská 847/7, příspěvková organizace

partner 33

Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace

partner 34

Základní škola, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková organizace

partner 35

Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace

partner 36

Základní škola, Liberec, Křížanská 80, příspěvková organizace

partner 37

Základní škola, Liberec, Na Výběžku 118, příspěvková organizace

partner 38

Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace

partner 39

Základní škola, Liberec, Švermova 403/40, příspěvková organizace

partner 40

Základní škola, Liberec, U Soudu 369/8, příspěvková organizace

partner 41

Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace

partner 42

Základní škola, Liberec, Vrchlického 262/17, příspěvková organizace

partner 43

Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola, Jablonec nad Jizerou

partner 44

Základní škola Poniklá, okres Semily, Poniklá 148, 512 42 Poniklá

partner 45

Základní škola praktická, Základní škola speciální a Mateřská škola, Hrádek nad Nisou - Loučná, příspěvkové organizace, Hrádek nad Nisou, Loučná 220, 46334

partner 46

Základní škola praktická a Základní škola speciální, Frýdlant, okres Liberec, Husova 784, Frýdlant, 464 01

partner 47

Základní škola praktická a Základní škola speciální, Liberec, Orlí 140/7, příspěvková organizace

partner 48

Základní škola praktická, Liberec, Gollova 394/4, příspěvková organizace

partner 49

Základní škola Turnov, Skálova 600, okres Semily

partner 50

 

Základní škola Turnov, 28. října 18, okres Semily